با سلام خدمت شما کاربران گرامی

در تیر ماه سال 96 ثبت کننده دامنه های بین المللی ایرانیان که چندین سال قبل کار کرد ایران با این رجیسترار آغاز شد ؛ ایرانیان را تحریم کرده است .

با توجه به تحریم ثبت کننده دامنه های تیک وب و سایر شرکت های ایرانی که نامش Resello است ؛ تیک وب شرکت جایگزینی برای انتقال دامنه ها انتخاب کرده است .

شرکت 1API یکی از بزرگترین ثبت کننده های دامنه بین المللی دنیا ؛ میزبان و ثبت کننده دامنه های کاربران گرامی تیک وب خواهد بود .

لطفا به نکات زیر توجه نمایید :

1- تمامی دامنه های شما تا پایان مدت زمانی که اعتبار دارند ؛ بدون مشکل فعال خواهند ماند؛ ولی از سمت ثبت کننده خارجی دامنه ها درخواست شده است طی چندین ماه به شرکت و سرویس دهنده دیگری انتقال دامنه ها صورت گیرد .

2- برخی از شرکت های همکار با سوء استفاده از مشکل پیش آمده برای کاربران به فکر منافع خود بوده و به کاربران مختلف ایمیل ارسال میکنند لذا در ادامه بهترین روش را جهت رفع مشکل به شما اعلام داشته و شما میتوانید ایمیل های اسپم ارسالی از طرف دیگر شرکت ها را گزاش کنید تا ابهامی در این رابطه باقی نماند .

3- حتما چندین ماه قبل از انقضای دامنه تان اقدام به انتقال کنید؛ امکان ثبت و یا تمدید دامنه شما در Resello دیگر وجود نخواهد داشت .

4- با انجام انتقال به ثبت کننده دیگر مشکل تحریم وجود نخواهد داشت و سایت شما بدون مشکل کار خواهد کرد .

5- شما هزینه ای بابت انتقال نمی پردازید؛ تنها کافیست با انجام عملیات انتقال توسط این لینک یک سال دامنه را تمدید کنید.

6- برای انتقال دامنه ؛ با استفاده از کد EEP و این لینک ؛ انتقال دامنه خود را هر چه سریعتر شروع کنید .

از انتقال دامنه تان به شرکت JOKER که شرکتی آلمانی است خودداری نمایید؛ لذا این ثبت کننده بسیار شرایط بدتری را نسبت به Resello در آینده ایجاد خواهد کرد و ممکن است هیچ گاه دسترسی به دامنه تان نداشته باشید .

همین امروز با انتقال به موقع دامنه خود به رجسترار 1API که تیک وب نمایندگی رسمی این شرکت را دارد؛ دامنه های خود را نجات دهید .

در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکلی در انتقال دامنه خود میتوانید با استفاد ارسال تیکت به بخش فروش تیک وب سوال یا مشکل خود را مطرح کنید .
تیم ما؛ با سرعت هر چه تمام پاسخ گوی شما خواهند بود تا از بروز هر گونه مشکل در وب سایت های شما کاربران گرامی جلو گیری شود .

اگر می‌خواهید بدانید که دامنه شما را کدام ریجسترار ثبت کرده و شامل این تحریم میشوید یا خیر، به آدرس whois.net یا who.is بروید و آدرس دامنه خود را جستجو کنید. در صفحه مشخصات دامین دقیقا زیر عبارت Domain name که آدرس کامل دامین شما را نمایش داده است، نام شرکت Registrar هم نوشته شده است. اگر جلوی این عبارت نام شرکت ریسلو یعنی REALTIME REGISTER نوشته شده باشد، یعنی در این مدت حتما باید ریجسترار دامین شما تغییر کند و این کار را صاحب دامین انجام نخواهد داد. تمام شرکت‌هایی که با ریسلو همکاری می‌کردند پس از دریافت ایمیل قطع همکاری، تغییر ریجسترار دامنه‌های مشتریان خود را در اولویت کاری قرار داده‌اند. با این حال در صورتی که می‌خواهید از این موضوع مطمئن شوید با تیک وب در تماس باشید و همچنین مدتی قبل از انقضای دامنه ؛ اقدام به انتقال دامنه خود نمایید .

ریسلو ایران

دامنه هایی که مدت اعتبارشان پس از آگوست ۲۰۱۷ باشد تا پایان مدت قرارداد، می توانند از خدمات ریسلو استفاده کنند اما تمدید دامنه پس از آن امکان پذیر نخواهد بود. یعنی شما باید پس از پایان مدت زمان مالکیت دامنه خود، مدت ۳ ماه منتظر بمانید تا نام دامنه آزاد شود و پس از آن دوباره آن را خریداری کنید.

با تشکر از همکاری شما کاربران گرامی ؛ مدیریت تیک وبSunday, August 27, 2017

« برگشت